Gezi DükkaniGezi Dükkani

Günübirlik Maşukiye Sapanca Turu

GEZİ DÜKKANI’NDAN

Günübirlik Maşukiye Sapanca Turu

At Çiftliği Gezisi Dâhil

KAHVALTI DÂHİL HER PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR

Fiyat: 75TL ( Kişibaşı)

 

Günübirlik Maşukiye Sapanca Turu Kalkış Nokta ve  Saatleri:

*07:00 Bakırköy DOĞTAŞ MAĞAZASI ÖNÜ

*07:20 MECİDİYEKÖY MEYDAN HALKBANKASI ÖNÜ

*07:45 Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Karşısı

*08:00 KARTAL KÖPRÜSÜ

* 08:15 Çayırova Mc Donalds Önü

Günübirlik Maşukiye Sapanca Turu :

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak araç içi ikramlarımız eşliğinde Günübirlik Maşukiye Sapanca Turu muzun yolculuğuna başlıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuzun ardından Hereke’ye varmış oluyoruz. Burada firmamız Tur Dünyası’nın ikramı olan kahvaltımızı alıyoruz. (Serpme Kahvaltı)

Kahvaltımızın ardından Maşukiye’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Maşukiye alabalık vadisine geçmeden önce kısa bir süreliğine at çiftliğine uğrayacağız. Dileğen misafirlerimiz at binebilirler. ( at binme extra ücretli olup isteğe bağlıdır uygulanan at binme fiyatları: Manej İçi Binişler 15DK 30TL, Manej İçi Binişler 30DK 50TL, Atlı Doğa turu 45DK/1SAAT 70TL, Göl Turu 2/3 SAAT 200TL, Binicilik Dersleri Saati 70TL)

At çiftliği gezimizin ardından Maşukiye’ye gidiyoruz. İster az eğimli, ister eğimi fazla patikalarda doğayla baş başa kalacağımız yürüyüşümüze başlıyoruz. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak.

Misafirlerimiz Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, Atv safari, Zıpline veya Utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. ( Tüm bu aktiviteler extra ücretlidir. atv turumuz 75TL UTV için ise fiyatımız 125TL’dir. UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 30dk – 45dk arası sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı dağının hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Ehliyet şartı aranmamaktadır 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes safariye katılabilir. ) Parkur turumuza katılan misafirlerimize göre rehberimiz tarafından belirlenecektir.

Gezimizin sonunda öğle yemeğimizi alıyoruz. (öğle yemeği extra ücretlidir ) Yemeğin ardından Sapanca Gölüne hareket ediyoruz. Sapanca da misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir deniz bisikletleri ile gölde gezebilirler (deniz bisikleti extra ücretli olup isteğe bağlıdır). Göldeki gezimizin ardından Günübirlik Maşukiye Sapanca Turu muzu tamamlayıp İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

TUR ÜCRET İNE DÂHİL OLANLAR:

Ulaşım Rehberlik Hizmetleri

Araç içi ikramlar

Park ücretleri

Serpme kahvaltı

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR:

Özel ve şahsi harcamalar

Sapanca gölünde kullanılacak olan deniz bisikleti

Aktiviteler Atv, Utv , Zıpline, at binme vs

Öğle yemeği

Ulaşım Araçları:

Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır. Biniş ve dönüş noktalarımız sabit olup tur gidişi ve dönüşünde misafirlerimiz bu kalkış noktalarımızdan alındığı gibi yine bu kalkış noktalarında indirilir.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri müze & ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade Edilmez.

Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda firmamızın sorumluluğu yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı firmamız da saklıdır. Turun iptali durumunda firmamız, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son hafta içerisinde talep edilen iptal ve ya tarih değişikliği kesinlikle Kabul edilmez. Sözleşmeler bölümünden detaylara bakabilirsiniz : Sözleşmeler