Gezi DükkaniGezi Dükkani

KENDİ TURUNU YARAT

Gezi Dükkanı’nın birbirinden özel  Turlarına katılmak istiyorsun, fakat hiçbir tur tarihi sana uymuyor mu? Sadece kendi grubunla istediğin destinasyonları gezip istediğin yerlerde mi konaklamak istiyorsun? İşte bunun çözümü artık Gezi Dükkanı’nda! Dilediğin tarihte, dilediğin insanlarla istediğin destinasyonlara Kendi Turunu Kendin Yaratabileceksin.

Kendi Turunu Kendin Yarat sistemiyle Turları tarihlerine kendini uydurmak zorunda kalmadan katılabilirsin. Hangi tarih aralığında uygunsan gezini o tarihte strese girmeden planlama imkânın olacak.

Bu sistem klişe turlardan sıkılanlar ve ‘turla seyahate çıkmam’ diyenler için de mükemmel bir uygulama. Neden mi? Çünkü hiçbir sınırlama çıkmadan, hiçbir şeye ve kişiye bağlı kalmadan ‘Kendi Turunu Kendin Yarat’ma imkânı sağlıyor.

Kendi Turunu Kendin Yarat uygulamasıyla gerçekten çok ileri gidiyoruz. Hangi havalimanından saat kaçta uçacağınıza, hangi havalimanına ineceğinize, transferden, konaklayacağınız otele ve rehberlik hizmetlerine kadar her şey sizin seçiminize bağlı olacak.

Kendi Turunu Kendin Yarat sisteminin belki de en güzel tarafı tur kontenjanına bağlı kalmadan tura çıkma rahatlığıdır.  Artık  yurdun dört bir yanını gezmek çok daha kolay.

Herkesin yaptığı tur rotalarından sıkıldıysan, kimsenin keşfetmediği yerleri zaman kısıtlaması olmadan kendi arkadaş grubunla rahat rahat keşfetmek istiyorsan ‘’Kendi Turunu Kendin Yarat’’ butonuyla bilgilerini bırak!

KENDİ TURUNU KENDİN YARAT

 

Formu Doldur, Bize Gönder